İstek Detay

Doğancı İlköğretim Okulu

Bir kitap verin, bir gelecek sunalım

Okulumuza lojmanımızda kullandığımız dolapla bir kitaplık kazandırdık ve adına da kütüphane dedik. Fakat içinde 4 5 senelik kitap...

devamı
01/03/2012

%İsteklerin Karşılanma Oranı

%00
4 Bağışçının Bağışları ile

İstek Bilgileri

Bağışlar

 • Elif Yilmaz1 adet
  "Kitap sevgisini tüm öğrencilerinize aşılama cabanız için ufak da olsa bir katkım olacağı için çok mutluyum."

  21/03/2012

  Doğancı İlköğretim Okulu (zafer koçak) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Sevgili Elif hanım siz bize 1 değil onlarca kitap verdiniz. Ve şimdi sıra bizde. Biz de size elimizden geldiği kadar değil yüreğimizden geldiği ölçüde temiz bir gelecek sunmaya çalışacağız. Gönderdiğiniz kitaplar bizi o kadar mutlu etti ki hikaye kahramanlarından biri de siz oldunuz. Kar beyaz yüzlerimize ufak bir tebessüm bıraktığınız için çok tşk ederiz. İyi ki varsınız"

  21/03/2012

 • ipek aydemir2 adet
  "gelecekleri cok parlak olsun cocuklarimizin"

 • ömer kürüm2 adet
  "kitap okuma alışkanlığının az olduğu ülkemizde -ağaç yaşken eğilir diyerek- bu kitapların çocuklarımıza okuma alışkanlığını aşılamasını ümit ediyoruz. severek okumalarını temenni ediyor, bütün çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz! "

  16/04/2012

  Doğancı İlköğretim Okulu (zafer koçak) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "saygı değer eğitim sever ömer bey. Bu fotoğraf karesindeki gülümsemenin sebebi içine sevginizi doldurarak gönderdiğiniz kitaplar. İnterneti olmayan, telefonu güçlükle çeken bu dağ köyünde sizin gibi insanlar tarafından unutulmamış olmayı görmek gerçekten bizleri hiç olmadığı kadar mutlu etti. Öğrencilerim adına sizlere çok tşk eder minik parmaklı selamlar gönderiyorum."

  16/04/2012

 • Kerem Özen1 adet
  "Siz zor şartlarda çok kutsal bir görev yapıyorsunuz. Umarım ufakta olsa yardım edebiliyoruzdur. Çocuklarımızın bol bol okuması dileğiyle.. "

  29/03/2013

  Doğancı İlköğretim Okulu (zafer koçak) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Merhaba sevgili Kerem bey, Gerçekten Okuma gücümüzü ve isteğimizi gönderdiğiniz bu yepyeni hikaye kitaplarıyla biraz daha yenilediniz. Siz değerli eğitim severimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bir dağ köyünün kitap kokan penceresinden küçücük ellerde sıcacık gülüşlerimizi ve kocaman teşekkürlerimizi sunuyoruz."

  29/03/2013

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmamaktadır.
Yorum Ekle* Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmalısınız

PaylaşBu İsteği Paylaş

Daha çok kişinin haberi olsun, daha çok çocuk mutlu olsun

Bir Silgi Bir Kalem
feedback