İstek Detay

teslim edildi

İlkokul öğrencilerimiz için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var

İlkokul öğrencilerimiz için (1,2,3 ve 4 .sınıf hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Çocuklarımızın hayal gücünü geliştirmek ,onları okumanın sihirli d...
devamı
13/09/2016

%İsteklerin Karşılanma Oranı

%00
4 Bağışçının Bağışları ile

Bağışlar

 • Gizli Kullanıcı5 adet
  "Kitap"

  20/10/2016

  Iğdır Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu (Abdülkadir Keskin)Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Sevgili Ebru hanım; Bağışınızla çocuklarımızı ve bizi fazlasıyla mutlu ettiniz. Sizin için küçücük bir destek olan bu kitaplar yavrularımızın hayal ve gönül dünyasını zenginleştiriyor ve sayenizde okumaya olan sevgileri de artıyor. En çokta okumaya ihtiyacımız olan bugünlerde en değerli hediye oldu bizim için. Iğdır'dan selamlar. Kadir KESKİN *Sınıf Öğr*"

  20/10/2016

 • fatma sarma60 adet
  "Cehaleti ancak eğitimle yenebiliriz. Sevgili öğretmenlerim öncelikle Atatürk'ü öğrencilerimizin kalbine iyi aşılamanız dileklerimle bu kitapları gönderiyoruz kızımla beraber. her sayfaların hakkını vererek okumaları dileklerimle sevgiler..."

  30/09/2016

  Iğdır Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu (Abdülkadir Keskin) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Sevgili Fatma Hanım; Bağışınızı aldık, mesajınız beni çok duygulandırdı, ama emin olunuz, doğuda çalışan o kadar Atatürk sevdalısı ve cumhuriyet aşığı öğretmen var ki bundan emin olabilirsiniz. sizin desteğiniz bize güç ve moral veriyor. ihtiyaç sahibi olup da bu kitaplara ulaşamayan öğrencilerim için ışık kaynağı oldunuz. desteğinizin artarak devam etmesi dileklerimle hoşçakalın. Iğdır'dan saygı ve sevgilerimle. "

  30/09/2016

 • NESLİ NEZİROĞLU20 adet
  "Güzel çocuklarımıza küçücük bir katkı..."

  18/01/2017

  Iğdır Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu (Abdülkadir Keskin) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Sevgili Nesli hanım; Bağışınızla çocuklarımızı ve bizi fazlasıyla mutlu ettiniz. Sizin için küçücük bir destek olan bu kitaplar yavrularımızın hayal ve gönül dünyasını zenginleştiriyor ve sayenizde okumaya olan sevgileri de artıyor. En çokta okumaya ihtiyacımız olan bugünlerde en değerli hediye oldu bizim için. Iğdır'dan selamlar. Kadir KESKİN *Sınıf Öğr*"

  18/01/2017

 • 15 adet
  ""Eğitim çocuğu sevmekle başlar." K.ATATÜRK sizi seviyoruz :"

  21/10/2016

  Iğdır Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu (Abdülkadir Keskin) Teşekkür Mektubu

  Çok teşekkür ederiz!

  "Sevgili Gökkuşağı Eğitim Kurumları ailesi; Çocuklarımız için gönderdiğiniz dünyanın en değerli hediyesi olan kitaplarımızı aldık. Okuma alışkanlığı kazanma döneminde olan yavrularımıza bu kadar güzel ve anlamlı kitaplar göndermeniz bizleri çok mutlu ettİ. Desteğinizin artarak sürmesi ümidiyle. Iğdır dan selamlar. Kadir KESKİN *Sınıf öğr*"

  21/10/2016

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmamaktadır.
Yorum Ekle* Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmalısınız

PaylaşBu İsteği Paylaş

Daha çok kişinin haberi olsun, daha çok çocuk mutlu olsun

Bir Silgi Bir Kalem
feedback