Biz Kimiz

Kurucu

Onur AYDIN

Onur AYDIN

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Ortadoğu ve Avusturalya’da Toyota Motor Corporation’da Marka Yöneticisi ve Stratejik Planlama Müdürü olarak görev yaptı. Avusturalya’daki Macquarie Universitesi’nde Pazarlama Master’i ve 2009 yılında Harvard Business School’da tamamladığı MBA’in ardından Pepper&Rogers’ta çalıştı, Boston Consulting Group’ta danışmanlık yaptı. Ekim 2011 tarihinden itibaren Groupon/Şehir Fırsatı Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görev yapan Onur Aydın, 2014 yılından itibaren Boyner Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yönetim Ekibi

Çağlar KAYA
Genel Koordinatör

Çağlar KAYA

2014 yılında Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Öğrenim süresi boyunca Groupon/ Şehir Fırsatı Türkiye, TUSİAD-Sabancı Üniversitesi Rekabet Forumu, JPMorgan Chase ve Raiffeisen Investment'ta staj yapan ve mezuniyet sonrası tam zamanlı olarak Odin Financials Advisors'ta yatırım bankacısı olarak görev alan Kaya, kariyerine Bir Silgi Bir Kalem Genel Koordinatörü olarak devam etmektedir.

Ayşe Şirin BUDAK
Tanıtım & PR

Ayşe Şirin BUDAK

Lise ve universite tahsilini New York’ta tamamladı. 2010’da Bernard Baruch College’in Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu. 2011-2013 yillari arasinda New York merkezli bir hukuk bürosunda Sosyal Bilimler Araştırma Uzmanı olarak calıştı. 2013’te lisansını aldıktan sonra başladığı öğretmenlik görevine New York’ta devam etmektedir.

Emre Fitoloğlu
Pazarlama Direktörü

Emre Fitoloğlu

2007 yılında Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2009-2010 yıllarında Royal Caribbean International'da Cruise Director Staff olarak görev aldı. 2010 Yılında Türkiye’ye dönüş yaparak, Allegro grup bünyesinde Online Satış ve Pazarlama Yöneticisi, 2011 yılında Digitouch bünyesinde Gelirortakları Affilaite Marketing Platformunda, İş geliştirme yöneticisi, 2012 yılında zanox Türkiye şirketinde, Global Hesap Yöneticiliği görevini üstlenerek Hepsiburada, Gittigidiyor, Groupon, Teknosa, Trendyol, Markafoni, Mango, Asos ve Booking.com gibi bir çok büyük markanın Performans Pazarlaması bütçelerini yönetti. 2013 yılında ise Cape Town merkezli, Travelstart şirketinde Ortadoğu ve Kuzey Afrika Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü. Son olarak Ağustos 2014 tarihinden itibaren Boyner ve YKM Dijital Pazarlama Birim Yöneticiliği görevini üstlenen Emre Fitoloğlu, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Executive MBA programına devam etmektedir.

Gamze Kıvanç
Okul İlişkileri Direktörü

Gamze Kıvanç

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş İnsan Kaynakları şirketi Kariyer.net’te Satış Yöneticisi, Takım Lideri olarak görev aldı. 12 yıl çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, sosyal sorumluluk projelerinde görev almasının yanı sıra, Bahçeşehir Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Gamze Kıvanç, Türkiye’nin Lider İletişim ve Teknoloji şirketi Turkcell’ de Müşteri Yöneticisi olarak görev aldı. 2013 yılından bu yana iş hayatına Nike Türkiye Dijital Satış Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Çağlar Şaşmaz
Lead Visual (UX/UI) Designer

Çağlar Şaşmaz

2009 yılında Muğla Üniversitesi'nden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca Türkiye ve Dünya'nın önde gelen sanat sitelerinin tasarım yarışmalarına katıldı. Foto Manipülasyon alanında 2 kez Türkiye birinciliği kazandı ve Dünya sıralamasında ilk 10'da yer aldı. Çalışma hayatına 2009 - 2011 yılları arasında Gold & Hızlıal.com bünyesinde Grafik & Web Tasarımcısı olarak başlayan Çağlar Şaşmaz, 2012 - 2014 yılları arasında Türkiye'nin önde gelen evidea.com.tr, joker.com.tr gibi e-ticaret sitelerinde Web Tasarım Yöneticisi olarak görev aldı. 2014 yılından bu yana "boyner.com.tr" sitesinin Web Tasarım Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Tolga Toksöz
Marketing Manager

Tolga Toksöz

2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında İzmir Büyük Şehir Belediyesi'nin yönettiği birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Çeşitli okullardan ve STK'lardan aldığı burslar ile Avrupa'da 11 Kez Türkiye'yi proje lideri olarak temsil etti. 2012-2014 yıllarında Semtr'de Hesap Yöneticisi olarak görev aldı. 2.5 Yıl boyunca birçok büyük markanın Google Adwords bütçelerini yönetti. 2014 yılında 18 Ekim tarihinden itibaren Boyner ve YKM Dijital Pazarlama Yöneticiliği görevini üstlenen Tolga Toksöz, aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi Marketing Communication Management Master programına devam etmektedir.

Ömer Can Küçükdere
Partnerships Director

Ömer Can Küçükdere

2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. P&G ve Danone gibi uluslararası şirketlerde deneyim kazandıktan sonra Minoa Design ile startup dünyasına atıldı ve Minoa'da satış müdürü, Score Beyond'da İş Geliştirme Lideri olarak görev aldı. 2014 yılı başından beri Rocket Internet'in Türkiye'deki girişimi olan ClickBus/NeredenNereye.com'da genel müdür olarak görev yapmaktadır.

Katkıda Bulunanlar

Projemiz süresince değerli katkılarından dolayı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.


Aziz TAŞDEMİR

Aziz TAŞDEMİR

Danışman
Boğaziçi Üniversitesi'11

Mehmet İĞNEBEKÇİLİ

Mehmet İĞNEBEKÇİLİ

Danışman
Boğaziçi Üniversitesi'11

 İris AYDIN

İris AYDIN

Danışman
Bilkent Üniversitesi'08
Bocconi University'10

Emre Özgür

Emre Özgür

Genel Koordinator
Boğaziçi Üniversitesi'10

Emrehan SEYHAN

Emrehan SEYHAN

Yapımcı
Boğaziçi Üniversitesi'10
Pace University'11

Gizem GİRGİN

Gizem GİRGİN

Konservatuar
İstanbul Bilgi Üniversitesi'09

Bir Silgi Bir Kalem
feedback